Sara Hoxha vë në pah barkun e rumbullakosur (FOTO)

16.09.2020 13:53

Sara Hoxha vë në pah barkun e rumbullakosur (FOTO)

E fejuara e Ledri Vulës po vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundi Sara ka ndarë me ndjeksit e saj në Instagram një fotografi ku në të cilën vë në pah barkun e saj të rumbullakosur, shkruan Portali.info.

"Ju mendoni se është e vështirë të pozoj tani...", ka shkruar Sara në postimin e saj në Instagram.

Ky postim arriti të grumbulloi mbi 30 mijë pëlqime në rrjetin socail Instagram dhe shumë komente nga ndjekësit dhe artistët e estradës shqiptare.

Kujtojmë se Sara dhe Ledri janë në pritje të një vajze tash e ca muaj. /PORTALI.info/

x