Si të kuptoni nëse ai/ajo është i interesuar për ju, bazuar në shenjën e horoskopit

01.09.2021 08:51

Si të kuptoni nëse ai/ajo është i interesuar për ju, bazuar në shenjën e horoskopit

A të do vërtetë?

Dashi (21 mars – 20 prill)

Ai anulon planet e tij në mënyrë që të jetë me ju.

Demi (21 prill – 20 maj)

Kërkon të jetë me ju kudo.

Binjakët (21 maj – 21 qershor)

Ju komunikoni vetëm me një vështrim.

Gaforrja (22 qershor – 22 korrik)

Ajo gatuan dhe kujdeset për ju si nënat.

Luani (23 korrik – 23 gusht)

Ai bën fotografi me ju dhe ja tregon universit.

Virgjëresha (24 gusht – 22 shtator)

Ajo mban mend detajin më të vogël në lidhje me dëshirat tuaja dhe e zbaton atë.

Peshorja (23 shtator – 22 tetor)

Përdor “ne” në vend të “unë”.

Akrepi (23 tetor – 22 nëntor)

Ai rrëfen mendimet e tij.

Shigjetari (23 nëntor – 21 dhjetor)

Ai ju merr me vete në aventurat e tij.

Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar)

Ai bën plane për të ardhmen me ju.

Ujori (20 janar – 19 shkurt)

Ai mëson edhe hobin tuaj më të çuditshëm për të kaluar kohë së bashku.

Peshqit (20 shkurt – 20 mars)

Ju ndihmon të realizoni fantazinë tuaj më të çmendur.

x