Tea publikon imazhe të reja në rrjete sociale, prezanton ndryshimin e ri në dukje

28.04.2021 20:14

Tea publikon imazhe të reja në rrjete sociale, prezanton ndryshimin e ri në dukje

Ish-konkurrentja e programit ‘Përputhen’ është shfaqur me një ndryshim.

 
Ajo ka publikuar imazhe të reja në profilin e saj zyrtar në Instagram teksa mori vëmendje me flokët e saj.

Brenda dy mureve, Tea Trifoni ka pozuar me një fustan ngjyrë bezhë me flokë të gjata ngjyrë të kuqërremte.

 
Dukjen e saj e ka përfunduar me një palë take dhe makijazh të lehtë duke mos lënë anash edhe bizhuteri ari.

Ndryshe, ish e dashura e Beart Rexhepit mori komente të shumta nga ndjekësit për dukjen.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Tea (@tea.trifoni)

x