U acarua për mbylljen e palestrave, Arta Nitaj publikon momente gjatë ushtrimeve ku thekson linjat trupore

23.01.2022 17:52

U acarua për mbylljen e palestrave, Arta Nitaj publikon momente gjatë ushtrimeve ku thekson linjat trupore

Me masat e reja të hyra në fuqi nga 22 janari, përfshihet edhe mbyllja e palestrave.

 
E kjo nuk u ka pëlqyer aspak personave që e frekuentojnë atë ambient.

Edhe modelja, Arta Nitaj njihet si fanse e zjarrtë e palestrës dhe që ushtron shumë.

Dje ajo reagoi e revoltuar për vendimin e qeverisë për mbylljen e palestrave.

Pas asaj ajo ka postuar momente ku ajo shfaq linjat trupore teksa ka realizuar në palestër.

Arta njihet si njëra ndër modelet shqiptare më seksi.

x