U takua me foshnjën e porsalindur si reagoi qeni, videoja do t’ju shkrijë së qeshuri

03.09.2021 08:27

U takua me foshnjën e porsalindur si reagoi qeni, videoja do t’ju shkrijë së qeshuri

Justine Klope ndau një video në TikTok në të cilën ajo tregoi takimin adhurues midis qenit të saj, Opie dhe djalit të saj të porsalindur.

Videoja tregon burrin e Justines të përkulur drejt qenit ndërsa mbante foshnjën në krahë dhe Opie menjëherë filloi të nuhasë me kureshtje vëllain e saj të ri.

“Ata do të jenë miqtë më të mirë”, thuhet në përshkrim.

Videoja mblodhi afro dy milionë shikime në një periudhë të shkurtër kohe dhe komentuesit nuk e fshehën entuziazmin e tyre.

“Ata janë shumë të lezetshëm”, “Një pamje e bukur”, “Ata gjithmonë do ta mbrojnë atë”, “Kjo më bëri të qaj”, janë vetëm disa nga komentet.

@justineklopephoto

They are going to be the best of friends #FordMaverick #JuntosImparables #BombPopAwards #newborn #boymom #baby #fyp #pregnancy #mommytobe

♬ original sound - ..

x