Vajza mbani shënim, Almeda sapo na tregoi produktet që përdor për një lëkurë perfekte

03.09.2020 15:04

Vajza mbani shënim, Almeda sapo na tregoi produktet që përdor për një lëkurë perfekte

Ajo është një vajzat më të pëlqyera të Showbizit shqiptar, kjo për shkak të thjeshtësisë dhe natyralitetit që karakterizon. Almeda Abazi, na tregon tre nga produktet që ajo përdor për të pasur lëkurë perfekte gjatë gjithë kohës dhe në kushte shtëpie.

Almeda kombinon xhelin e aloe veras, të bardhën e vezëve dhe fare pak mjaltë.

Pas përzierjes së tre produkteve, Almeda vendos facoleta në fytyrë, të cilat i lyen me përzierjen duke i lënë për disa minuta, deri në tharjen e saj.

x