Vajza më e bukur në botë kur ishte 6 vjeç, kaq ka ndryshuar modelja

24.08.2021 09:01

Vajza më e bukur në botë kur ishte 6 vjeç, kaq ka ndryshuar modelja

Thylane Blondeau, e cila dikur konsiderohej “vajza më e bukur në botë” kur ishte 6 vjeç, është fotografuar në plazhet e jugut të Francës, me bikini, në moshën 20-vjeçare.

Modelja ishte në shoqërinë e të dashurit të saj, Ben Attal.

Thylane u bë e famshme në vitin 2007, kur u përfshi në 100 fytyrat më të bukura në botë dhe menjëherë u konsiderua si vajza më e bukur në Tokë.

Modelja tashmë është pronare e markës së saj të veshjeve, Heaven May.

 

x