Vildania përfundon sezonin e bikineve në mënyrë perfektë, mahnitë me trupin e saj (FOTO)

27.08.2021 08:11

Vildania përfundon sezonin e bikineve në mënyrë perfektë, mahnitë me trupin e saj (FOTO)

Modelja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Vildane Zeneli e ka përfunduar sezonin e bikinëve në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ajo është parë në brigjet e Spanjës derisa ka pasur të veshur bikine të mbyllura.

“Jam në Spanjë”, ka shkruar bukuroshja kosovare e cila është në fushën e modelimit për më shumë se 15 vite.

Ajo ka zhvilluar një karrierë të modelës mes Amerikës dhe Kosovës derisa ka qenë edhe fytyrë zyrtare marketingu e kufjeve të njohura të Dr Dre.

x