LAJMI I FUNDIT: Dyshohet për dy të vrarë në Pejë

08.09.2021 20:37

LAJMI I FUNDIT: Dyshohet për dy të vrarë në Pejë

Një vrasje e dyfishtë dyshohet se ka ndodhur sonte në qytetin e Pejës.

Reporteri merr vesh se ngjarja ka ndodhur në afërsi të shkollës Ekonomike në këtë qytet.

Policia e Pejës  ende nuk e ka konfirmuar rastin.

Ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo risi eventuale lidhur me këtë incident dhe jo vetëm.

 

x