Vushtrri, vdes nga koronavirusi një 83-vjeçar

23.08.2020 13:41

Vushtrri, vdes nga koronavirusi një 83-vjeçar

Edhe një person tjetër nga rajoni i Mitrovicës ka ndërruar jetë gjatë mëngjesit të sotëm si pasojë e infektimit me Covid-19.

Viktima ishte i moshës 83-vjecare si dhe po trajtohej në spitalin e Vushtrrisë.

x