Vushtrria do të garojë në ligën e parë

02.08.2021 11:46

Vushtrria do të garojë në ligën e parë

Skuadra e Vushtrrisë do të vazhdojë garat në ligën e parë.

Vushtrria do të garojë në ligën e parë të Kosovës sezonin e ri.

Skuadra e Vushtrrisë tashmë ka nisur me përforcimin e skuadrës dhe synon rikthimin në Superligë vitin tjetër.

Lajmin që do të garojnë në ligën e parë e ka bërë të ditur vetë klubi i Vushtrrisë përmes një postimi në llogarinë e tyre në Facebook.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

PO ….PO…. PO ….

Jemi në ligën e parë

Faleminderit kryesisë së klubit për një punë kaq të madhe!

x