XEX s’ka të ndalur, vjen me një super këngë ( VIDEO)

11.09.2021 23:24

XEX s’ka të ndalur, vjen me një super këngë ( VIDEO)

Reperi i njohur XEX është duke ‘goditur’ fortë në tregun kosovar. Këtë herë reperi ka sjellë këngën ‘All In”, dhe si duket edhe nga vet titulli, ai ka dhënë shpirtin në këtë këngë, e cila pritet pa dyshim të jetë një hit i radhës nga XEX.

Komentet pozitive, dhe klikimet nuk kanë munguar për këngën e re të XEX.

Duhet theksuar se edhe kënga e XEX - BENZO x MA RAHAT, publikuar para një muaji ishte pritur mirë nga adhuruesit e tij./PORTALI.info/

 

x