Xhensila Myrtezaj mahnitëse në imazhet e fundit

05.12.2021 23:06

Xhensila Myrtezaj mahnitëse në imazhet e fundit

Xhensila Myrtezaj ka marrë vëmendje me imazhet e fundit.

Këngëtarja e cila pëlqehet nga publiku për muzikën që sjellë ndër vite po merr vëmendje edhe me postimet në rrjetet sociale.

Ajo ka treguar se i pëlqen dita e diel teksa është shfaqur e mahnitshme në fotot e fundit.

“Ajo është e dashuruar pas të dielave”, ka shkruar sipër imazheve ku shfaqet me një fustan të kuq.

Kujtojmë se Xhensila është e martuar me aktorin Bes Kallakun dhe kanë një vajzë.

Ndryshe, kënga e fundit është bashkëpunimi me Geasy x Majk me titull – Mëkati jem.

x