Xhensila publikon disa nga prapaskenat e klipit me Lumi B

23.06.2021 21:47

Xhensila publikon disa nga prapaskenat e klipit me Lumi B

Dyshja dje kanë lansuar projektin e tyre muzikor.

 
Dhe, Xhensila Myrtezaj ka ndarë disa momente nga xhirimet e videoklipit.

E veshur me veshje me ngjyrë të zezë, këngëtarja ka theksuar tiparet e formësuara trupore të cilat i ka arritur duke qenë e përkushtuar ndaj palestrës.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, Xhensila ka publikuar fotografitë e cila mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Përndryshe, bashkëpunimi me Lumi B u prit shumë mirë nga publiku.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

x