Zaimina po bëhet nënë për herë të dytë, publikon imazhe nga fotosesioni i shtatzënisë

25.10.2021 20:42

Zaimina po bëhet nënë për herë të dytë, publikon imazhe nga fotosesioni i shtatzënisë

Zaimina po bëhet nënë për herë të dytë.

Këngëtarja dhe biznismenja shqiptare ka treguar se është në pritje për tu bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin se është në pritje të ëmbël e kumtoi vet ajo me anë të disa fotove dhe mbishkrimit sipër tyre.

“E bekuar sërish me një engjëll” shkroi ajo sipër imazheve të publikuar nga fotosesioni i saj i shtatzënisë.

Zaimina u shfaq e veshur me sete elegante në të cila zbuloi barkun e rrumbullakosur. Ani pse gjininen e foshnjës nuk e ka zbuluar.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari)

Ndryshe ajo është nënë e një vajze.

x